Cetelem pôžička

Cetelem pôžička patrí medzi najvýhodnejšie pôžičky na slovenskom trhu. Ak potrebujete financovať svoje výdavky pôžičkou, môžete si vybrať hneď z niekoľkých produktov, ktoré má Cetelem vo svojej ponuke:

1. Pôžička na čokoľvek

Tento produkt je veľmi obľúbený hlavne pretože nemusíte dokladovať účel využitia finančných prostriedkov. Získať môžete až 25 000 € pôžičku a pritom nepotrebujete ručiteľa alebo ručiť vlastnou nehnuteľnosťou. Doba splatnosti tejto pôžičky je 6 – 120 mesiacov.

2. Pôžička na rekonštrukciu a bývanie

Ak potrebujete peniaze na rekonštrukciu alebo financovať svoje bývanie spoločnosť Cetelem poskytuje pôžičky na bývanie až do výšky 50 000 €. Doba splatnosti tejto pôžičky je 6 – 120 mesiacov.

Ďalšie výhody:

  • nepotrebujete ručiteľa ani ručiť nehnuteľnosťou
  • účel dokladujete len do výšky 70 % úveru

4. Pôžička na splatenie úverov

V prípade, že máte viacero nevýhodných úverov, môžete ho splatiť práve týmto produktom a ušetriť tak až niekoľko desiatok eur mesačne. Úrok pri pôžičke je fixný počas celej doby splácania. Konkrétna výška úroku záleží na výške pôžičky a dobe splatnosti. Výhodou je, že nepotrebujete ručiteľa a neplatíte žiadne poplatky.

Cetelem pôžička – výhody

  • Pôžičky od Cetelemu môžete kedykoľvek predčastne splatiť bez akýchkoľvek poplatkov.
  • Ktorúkoľvek pôžičku od tejto spoločnosti si môžete taktiež poistiť pre nasledovné prípady: pracovná neschopnosť, invalidita, smrť, hospitalizácia alebo stráty zamestnania.
  • Za pôžičky neplatíte žiadne poplaty.

Štítky: Cetelem pôžička, nebanková pôžička, pôžička na auto, pôžička na bývanie, pôžička na čokoľvek, pôžička na splatenie úverov,
autor: Tomáš Polák