Cetelem pôžička

Cetelem pôžička patrí medzi najvýhodnejšie nebankové pôžičky na slovenskom trhu. Ak potrebujete financovať svoje výdavky nebankovou pôžičkou, môžete si vybrať hneď zo štyroch produktov, ktoré má Cetelem vo svojej ponuke:

1. Pôžička na čokoľvek

Tento produkt je veľmi obľúbený hlavne pretože nemusíte dokladovať účel využitia finančných prostriedkov. Získať môžete až 25 000 € pôžičku a pritom nepotrebujete ručiteľa alebo ručiť vlastnou nehnuteľnosťou. Doba splatnosti tejto pôžičky je 6 – 120 mesiacov.

2. Pôžička na rekonštrukciu a bývanie

Ak potrebujete peniaze na rekonštrukciu alebo financovať svoje bývanie spoločnosť Cetelem poskytuje pôžičky na bývanie až do výšky 34 000 €. Doba splatnosti tejto pôžičky je 6 – 120 mesiacov.

Ďalšie výhody:

  • nepotrebujete ručiteľa ani ručiť nehnuteľnosťou
  • účel dokladujete len do výšky 70 % úveru

3. Pôžička na auto

Tento produkt je rozdelený na ďalšie dva produkty podľa veku automobilu. V prípade, že potrebujete financovať auto max. 2 roky staré, získate lepší úrok ako pri financovaní auta staršieho ako 2 roky (max. vek auta môže byť až 10 rokov). Doba splatnosti tejto pôžičky je 6 – 84 mesiacov.

Ďalšie výhody:

  • môžete si požičať az 34 000 €
  • do 25 000 € nemusíte mať ručiteľa ani ručiť zakúpeným automobilom
  • nepotrebujete žiadnu akontáciu (splátku vopred)

4. Pôžička na splatenie úverov

V prípade, že máte viacero nevýhodných úverov, môžete ho splatiť práve týmto produktom a ušetriť tak až niekoľko desiatok eur mesačne. Úrok pri pôžičke je fixný počas celej doby splácania. Konkrétna výška úroku záleží na výške pôžičky a dobe splatnosti. Výhodou je, že nepotrebujete ručiteľa a neplatíte žiadne poplatky.

Cetelem pôžička – výhody

  • Pôžičky od Cetelemu môžete kedykoľvek predčastne splatiť bez akýchkoľvek poplatkov.
  • Ktorúkoľvek pôžičku od tejto spoločnosti si môžete taktiež poistiť pre nasledovné prípady: pracovná neschopnosť, invalidita, smrť, hospitalizácia alebo stráty zamestnania.
  • Za pôžičky neplatíte žiadne poplaty.

Štítky: Cetelem pôžička, nebanková pôžička, pôžička na auto, pôžička na bývanie, pôžička na čokoľvek, pôžička na splatenie úverov,
autor: Tomáš Polák