Inzercia pôžičiek

Hľadáte pôžičku, ale nezaujali vás aktuálne ponuky na nebankovom alebo bankovom trhu? Preferujete osobný prístup a chcete si podmienky pôžičky s niekým dôkladne prejsť? Tak práve pre vás by mohol byť vhodná inzercia pôžičiek, kde inzerujú svoje ponuky rôzni bankoví, ale aj nebankoví poskytovatelia alebo sprostredkovatelia pôžičiek.

Už ste sa asi stretli s rôznymi ponukami pôžičiek od mnohých spoločností a taktiež s rôznymi druhmi pôžičiek (pôžičky bez dokladovania príjmu, rýchle pôžička, pôžičky online …). Postupom času sa pôžičky dostávajú čoraz viac na internet a posúdenie žiadosti, schválenie alebo aj vyplatenie pôžičky už je v dnešnej dobe možné do niekoľkých minút. S vývojom trhu však stúpa aj konkurencia a preto musia obchodný zástupcovia alebo spoločnosti hľadať svojich klientov taktiež na internete. Pre takýto stret ponuky a dopytu pôžičiek je určený aj portál http://najdipozicku.sk, kde pribúda denne niekoľko desiatok inzerátov s ponukami a dopytami pôžičiek.

Inzercia cielená na pôžičky

Výhodou tejto inzercie je, že je priamo zameraná na pôžičky a nemusíte sa teda „prehrabávať“ mnohými inzerátmi, ktoré vás vôbec nezaujímajú. Všetky inzeráty, ktoré nájdete sú radené do kategórií podľa typu pôžičky (ponuka, dopyt), druhu pôžičky alebo podľa kraja, kde klient alebo poskytovateľ býva/pôsobí.

Môžete dostať hneď niekoľko ponúk

Veľkou výhodou tohto inzertného portálu je fakt, že môžete dostať hneď niekoľko ponúk od rôznych poskytovateľov alebo sprostredkovateľov pôžičiek. Veľa krát sa stáva, že sa žiadateľ o pôžičku dostane do vyjednávacej pozície a môže si na základe všetkých ponúk nie len vybrať tú najvýhodnejšiu ale aj vyjednať nižší úrok alebo lepšie podmienky.

Inzercia pôžičiek – výhody

  • Môžete si vybrať z veľkého množstva ponúk.
  • Každý deň pribúdajú nové inzeráty a noví inzerenti.
  • Môžete vložiť vlastný dopyt po pôžičky.
  • Dostanete hneď niekoľko ponúk pôžičiek.
  • Môžete nahlásiť nevhodného užívateľa a administrátor preverí vaše hlásenie.
Štítky: inzercia pôžičiek, inzertný portál pôžičiek, nebankové pôžičky, ponuky pôžičiek,
autor: Tomáš Polák