Podmienky webu

Portál slúži pre porovnanie pôžičiek jednotlivých poskytovateľov, návštevníkom je ďalej ponúknutá možnosť vyplniť nezávislú online žiadosť o pôžičku. Online žiadosti sú vlastníctvom spoločnosti Totalmoney s.r.o. a VISIBILITY s.r.o.

Prevádzkovateľ stránok nie je vlastníkom online žiadostí a nie je zodpovedný za ich obsah. Všetky údaje vyplnené v online žiadostiach sú spracovávané vlastníkom žiadostí alebo úverovými spoločnosťami. Užívatelia udeľujú vyplnením žiadosti súhlas so spracovaním osobných údajov týmto spoločnostiam a nie prevádzkovateľovi portálu.

Prevádzkovateľ portálu nezodpovedá za produkt, ktorý je ponúkaný treťou spoločnosťou na tomto portáli. Ponúknuté produkty sa môžu od inzerovaných líšiť.

Táto stránka nezobrazuje ponuku reklamou, ani predzmluvné informácie podľa zákona č. 129/2010 Z. z.. Na stránke nie sú uvedené žiadne konkrétne parametre pôžičiek, ktoré by vyžadovali doloženie reprezentatívnych príkladov.

Všetky informácie o konkrétnej pôžičke vrátane reprezentatívnych príkladov sa nachádzajú na stránkach konkrétnych poskytovateľov:

www.creditone.sk
www.zuno.sk
www.cetelem.sk
www.pozickomat.sk
www.postovabanka.sk
www.uver4you.sk
www.ferratum.sk
www.provident.sk
www.homecredit.sk
www.proficredit.sk
www.slovenska-pozicovna.sk
www.totalmoney.sk


Najnovšie články

Pôžička od Slovenskej pôžičovne

Slovenská požičovňa je stabilná nebanková spoločnosť poskytujúca nebankové pôžičky na slovenskom trhu už od roku 1995. Výhodou pôžičiek od Slovenskej požičovne je veľmi dobrý úrok a vysoká čiastka, ktorú si klient môže požičať. Čítať viac »

Kreditná karta Cetelem

Potrebujete kreditnú kartu na pokrytie vašich nečakaných výdavkov? Spoločnosť Cetelem ponúka kreditné karty s výhodným úrokom! Čítať viac »

Cetelem pôžička

Cetelem pôžička patrí medzi najvýhodnejšie pôžičky na slovenskom trhu. Ak potrebujete financovať svoje výdavky pôžičkou, môžete si vybrať hneď z niekoľkých produktov, ktoré má Cetelem vo svojej ponuke: Čítať viac »

Zvážte výšku vašej pôžičky

Chystáte sa zobrať si pôžičku, no neviete koľko? Spočítajte si vopred všetky svoje výdavky, ktoré chcete touto pôžičkou pokryť a zoberte si len takú sumu, ktorú naozaj potrebujete a využijete na konkrétny prípad. Čítať viac »