Pôžička Home Credit

Home Credit je spoločnosť patriaca medzi stabilných nebankových poskytovateľov a to nie len na Slovensku. Táto spoločnosť poskytuje okrem klasických hotovostných pôžičiek aj ďalšie produkty ako spojenie pôžičiek alebo nákupy na splátky.

Parametre pôžičky Home Credit

Pôžičky od spoločnosti Home Credit sú veľmi obľúbeným produktom, hlavne z dôvodu nízkeho úroku. Čiastku si môžete zvoliť sami podľa vašich potrieb v rozmedzí až do 10 000 €. Okrem čiastky si môžete sami zvoliť aj dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky. Dobu splácania si môžete zvoliť od 48 mesiacov až po 84 mesiacov.

Úver je revolvingový – môžete ho opakovane čerpať a splácať podobne ako kreditnú kartu

Poistenie pôžičky

Veľmi veľkou výhodou tejto spoločnosti je že pre svoje produkty ponúka aj možnosť poistenia jednotlivých produktov. Toto poistenie vás ochránia v prípade, že vám vypadne príjem a vy nedokážete v danú chvíľu splácať svoje záväzky. Klient má možnosť vybrať si hneď z troch balíčkov poistenia podľa spôsobu krytia.

Spojenie pôžičiek

V prípade, že máte viacero dlhov, či už sa jedná o bankové pôžičky, nebankové pôžičky alebo kreditné karty prostredníctvom jedného produktu od spoločnosti Home Credit môžete tieto dlhy zlúčiť do jednej pôžičky a platiť tak menšiu mesačnú splátku. Spojením pôžičiek môžete ušetriť na úrokoch alebo poplatkoch a v prípade, že máte nevýhodné pôžičky ušetríte stovky eur mesačne. Spojiť svoje pôžičky môžete až do výšky 10 000 € online na našom webe.

Výhody pôžičky od Home Creditu

  • Nízky úrok.
  • Sami si zvolíte dobu splácania alebo výšku splátky.
  • Klient môže získať pôžičku až 10 000 €.
  • Žiadateľ o pôžičku nepotrebuje ručiteľa.
  • Úver je revolvingový – možnosť opätovného čerpania a splácania pôžičky
  • Pôžičku si môžete poistiť a sami si môžete zvoliť spôsob krytia.
  • Nemusíte dokladať účel využitia pôžičky.
  • Jedinou pôžičkou môžete vyplatiť svoje staré (nevýhodné) pôžičky až do výšky 20 000 €.

Zažiadajte si o pôžičku od spoločnosti Home Credit online na Prehľadnépôžičky.sk.

Štítky: Home Credit, konsolidácia pôžičiek, nebanková pôžička, pôžička Home Credit,
autor: Tomáš Polák