Pôžička od Slovenskej pôžičovne

Slovenská požičovňa je stabilná nebanková spoločnosť poskytujúca nebankové pôžičky na slovenskom trhu už od roku 1995. Výhodou pôžičiek od Slovenskej požičovne je veľmi dobrý úrok a vysoká čiastka, ktorú si klient môže požičať.

Výška pôžičky a doba splatnosti

Slovenská požičovňa ponúka až 5 produktov, ktoré sa od seba líšia dobou splatnosti a výškou pôžičky:

1. Najľahšia pôžička

Jedná sa o rýchlu pôžičku, ktorú vybavíte jednoducho prostredníctvom online žiadosti. Pri tejto pôžičke si môžete zvoliť výšku od 600 do 5 000 €. Sami si taktiež môžete zvoliť dĺžku splácania v rozmedzí od 1 až do 5 rokov.

2. Manželská pôžička

Je určená pre ľudí, ktorí sú v manželskom alebo partnerskom vzťahu. Táto pôžička vám umožní získať až 10 000 € na dobu až 10 rokov.

3. Pôžička na bývanie

Tento produkt je vhodné využiť na rekonštrukciu domu alebo bytu. Účel však nie je potrebné dokladovať, takže ju môžete využiť na čokoľvek. Na získanie pôžičky nie je potrebné ani založenie nehnuteľnosti. Výška pôžičky je v rozmedzí od 5 000 až do 20 000 € so splatnosťou až 10 rokov.

4. Hypopôžička na čokoľvek

Je špeciálny produkt veľkej pôžičky 2 000 – 50 000 €, pri ktorom nepotrebujete dokladovať účel využitia pôžičky. Táto pôžička sa značí nízkym úrokom a splatnosťou od 5 až do 30 rokov. Výhodou tejto pôžičky je možnosť mimoriadnej splátky bez poplatku a bez obmedzení. Za zmienku stojí taktiež garancia úroku po dobu 5 rokov.

5. Pôžička na kúpu nehnuteľnosti

Táto pôžička je špeciálne určená na kúpu nehnuteľnosti (domu či bytu). Taktiež ako Hypopôžička na čokoľvek sa vyznačuje nízkym úrokom a dobou splatnosti 5 až 30 rokov. Suma, ktorú môžete získať prostredníctvom tejto pôžičky je v rozmedzí od 6 600 až 100 000 € a viac!

Podmienky získania pôžičky

Pôžičku môže získať každý občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na území SR vo veku od 21 do 68 rokov. Aby ste získali pôžičku od Slovenskej požičovne musíte mať taktiež pravidelný príjem (či už zo zamestnania, dôchodku alebo ako SZČO).

Ako získať pôžičku od Slovenskej požičovne

V prípade, že vás zaujala ponuka Slovenskej požičovne, alebo sa chcete nezáväzne informovať o detailoch stačí si vyplniť online žiadosť o pôžičku a operátor vás bude kontaktovať vo vami vybranom termíne.

Požiadať o pôžičku

Štítky: manželská pôžička, nebanková pôžička, pôžička na kúpu nehnuteľnosti, Slovenská požičovňa,
autor: Tomáš Polák