Quatro pôžička

Quatro pôžička je veľmi vhodná voľba krátkodobej nebankovej pôžičky. Jedná sa o nebankovú pôžičku s dobrý úrokom a možnosťou získania vysokej čiastky až 5 000 €. Quatro pôžička patrí pod silnú finančnú skupinu, ktorá má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním pôžičiek.

Výška pôžičky, doba splatnosti a úroková sadzba

Výšku Quatro pôžičky si môžete sami zvoliť v rozmedzí od 600 € až do 5 000 €. Jedná sa teda o pomerne vysokú nebankovú pôžičku. Taktiež si môžete zvoliť aj dobu splácania v rozmedzí od 1 až do 5 rokov.

Získajte až 5 % zo sumy pôžičky späť

Pri tejto pôžičke môžete získať jedinečnú výhodu a to až 5 % naspäť z hodnoty pôžičky! Stačí ak vyplníte údaje z pokladničného dokladu do vášho účtu, ktorý vám bude zriadený po schválení vašej pôžičky. Zľavu si môžete uplatňovať niekoľkokrát až do výšky 5 % a to najneskôr do 3 mesiaca od čerpania pôžičky.

Quatro pôžička a jej výhody

  • Môžete zažiadať o pôžičku až do výšky 5 000 €.
  • Sami si zvolíte dobu splatnosti od 1 až do 5 rokov.
  • Nemusíte dokladovať účel využitia pôžičky.
  • Jednoduché vybavenie pôžičky online alebo telefonicky.
  • Na vybavenie pôžičky vám bude stačiť občiansky preukaz.
  • Po schválení pôžičky máte peniaze na účte do 24 hodín!
  • O pôžičku môže žiadať takmer ktokoľvek s pravidelným mesačným príjmom.

Ako získať Quatro pôžičku

Žiadateľ musí byť plnoletý občan SR s trvalým pobytom na Slovensku. Taktiež musí mať pravidelný mesačný príjem (zo zamestnania, podnikania alebo aj dôchodku). V prípade, že spĺňate podmienky stačí vyplniť jednoduchý formulár a následne budete kontaktovaný operátorom, ktorý s vami žiadosť o pôžičku dokončí. Pri výbere pôžičky ihneď uvidíte, aký môžete získať bonus v prípade splnenia podmienok. Ak vás zaujala táto ponuka pôžičky stačí si vyplniť online žiadosť na našej webovej stránke.

Quatro pôžička – online žiadosť

Štítky: nebanková pôžička, pôžička do 5 000 €, quatro pôžička,
autor: Tomáš Polák